0905 555 777

Volajte denne 8:00 – 16:40

0905 555 777

Volajte denne 8:00 – 16:40

Ako fungujeme v Autocentre?

My v Autocentre veríme, že každý jeden z nás ovplyvňujeme svojím konaním ostatných ľudí. Pilne pracujeme na tom, aby sme ten náš kúsok zodpovednosti uchopili správne. Neustále sa snažíme do firmy investovať čas aj peniaze, pretože chceme naším partnerom poskytnúť vždy aspoň o niečo lepšiu službu ako naposledy. Od roku 1997 sme mali možnosť nadviazať množstvo kvalitných vzťahov založených na dôvere naprieč celým Slovenskom a blízkym zahraničím. Z obdobia kedy jediným zamestnancom bol zakladateľ spoločnosti, dnes už firma zamestnáva približne 50 šikovných ľudí, ktorí so vzájomnou spoluprácou zabezpečujú stabilný chod našich služieb. 

Práve naši kolegovia sú naším najpodstatnejším pilierom. Či už zastupujú pozíciu predajcu, mechanika alebo upratovača, dostávajú individuálny prístup a podmienky na osobný a pracovný rast. Sú tí, ktorí sú k Vám najbližšie a objavujú to, čo by Vašu návštevu mohlo posunúť na ešte pozitívnejší zážitok, preto väčšinu inovácii ktoré vnímate na každom kroku v našich priestoroch navrhli a zrealizovali práve oni. Nemôžeme Vám garantovať, že sa náš produkt nepokazí, môžete si byť však istý, že náš tím robí všetko preto, aby každá Vaša návšteva predajne, servisu alebo ostatných služieb prebehla lepšie ako tomu bolo naposledy.

V mene mojich kolegov Vám ďakujem za dôveru a prajem príjemný zážitok. Christopher Ondrej – riaditeľ.

Galéria

Prečo si vybrať Autocentrum

 • Sme dostupní

  My si našich zákazníkov vážime a preto je vám naše callcentrum k dispozícii 24/7.

 • Sme hrdí

  Sme pyšní na to, že môžeme byť zmluvný partner značkám ako Opel, Hyundai, ČSOB, Allianz a Uniqa.

 • Sme féroví

  Je pre nás dôležité, aby bola rovnováha na každej strane. Preto chceme, aby rovnako ako vy, naši zákazníci, boli spokojní aj naši zamestnanci.

 • Sme jedineční

  Pre zaručenie absolútneho pohodlia pre našich firemných zákazníkov, vždy sa im venuje výhradne náš fleetový predajca.