Základné informácie
| Palivo: | Diesel |
|---|---|
| Rok výroby: | 2017 |
| Prevodovka: | 6-st. automatická |
| Výkon motora: | 147 KW | 200 PS |
| Najazdené km: | 140 346 km |
| Pohon: | 4x4 |
| Počet dverí: | 5 |
| Farba: | Šedá/ sivá |
| VIN: | KNAPH81BDH5366300 |
| Cena na financovanie: | Áno |
0903 718 214– Jaro a Janka Vaši priatelia z Opel Lučenec ------------------------------------------------- AC AUTO-VÝHODY Výkup jazdených áut všetkých značiek Garancia najlepšej ceny na trhu Leasing s 0% akontáciou Online výpočet splátky - https://autocentrum.sk/landing/splatka/ ------------------------------------------------- AC AUTO-KLUB - vernostný program :) Zľavy na servis :) Výhody pre rodinu :) Výhody v auto-požičovni :) Benefity pri oprave po nehode :) Bonusy pri nasledujúcom nákupe ------------------------------------------------- *Ponuka má informatívny charakter a vyhradzujeme si právo na zmeny bez predchádzajúceho upozornenia. Všetky autá za najlepšie ceny nájdete na www.autocentrum.sk AC AUTOCENTRUM | Vaša odpoveď na cestách ------------------------------------------------- *600*J.
Vybava
| Karoséria: | SUV |
|---|---|
| Spotreba kombinovaná: | 6.6 lit. / 100km |
| Odporúčaný rozmer pneu: | 235/65R17104 H |
| Šírka vozidla: | 1890 mm |
| Výška vozidla: | 1680 mm |
| Dĺžka vozidla: | 4780 mm |
| Maximálna rýchlosť: | 205 km/h |
| Kapacita nádrže: | 71 l |
| Hmotnosť brzdeného prívesu: | 2000 kg |
| Hmotnosť nebrzdeného prívesu: | 750 kg |
- 360° kamera
- Tempomat
- Vyhrievané sedačky
- Systém kontroly tlaku v pneumatikách (TPMS)
- Rádio
- Parkovacia kamera
- Parkovacie senzory
- Navigačný systém
- Pamäťové sedačky
- Odvetrávané sedadlá
- Lakťová opierka
- Klimatizácia
- Imobilizér
- Airbagy
- Fólie
- Kožený interiér
- Hmlovky
- Vyhrievaný volant
- Elektrické ovládanie kufra
- Parkovacie senzory vzadu
- El. predné a zadné okná
- Vyhrievané sedačky vpredu a vzadu
- Bi-Xenónové svetlomety
- Rádio
KIA SORENTO 2,2 /147KW
-5%
19 990 €
18 990 €
117 € / mes.