Základné informácie
| Palivo: | Benzín |
|---|---|
| Rok výroby: | 2018 |
| Prevodovka: | 5-st. manuálna |
| Výkon motora: | 60 KW | 82 PS |
| Najazdené km: | 80 000 km |
| Pohon: | Predný |
| Počet dverí: | 5 |
| Farba: | Červená |
| VIN: | W0V7D9EE8J4416129 |
| Cena na financovanie: | Nie |
Vybava
| Karoséria: | SUV |
|---|---|
| Spotreba mimo mesta: | 4.4 lit. / 100km |
| Spotreba v meste: | 6.2 lit. / 100km |
| Spotreba kombinovaná: | 5.1 lit. / 100km |
| Šírka vozidla: | 1825 mm |
| Výška vozidla: | 1605 mm |
| Dĺžka vozidla: | 4212 mm |
| Maximálna rýchlosť: | 170 km/h |
| Zrýchlenie: | 14 |
| Kapacita nádrže: | 45 l |
| Min. objem kufra: | 410 l |
| Hmotnosť brzdeného prívesu: | 650 kg |
| Hmotnosť nebrzdeného prívesu: | 560 kg |
| Emisie CO2: | 117 g/km |
- ABS
- ADS
- Airbagy
- Alarm
- ASR (TC)
- Centrálne zamykanie
- ESP
- Imobilizér
- Isofix
- Systém kontroly tlaku v pneumatikách (TPMS)
- Asistent rozpoznávania dopravných značiek (ISLW/ISLA)
- Bluetooth handsfree
- Diaľkové ovládanie zamykania
- Elektrické okná
- Elektrické zrkadlá
- Klimatizácia
- Klimatizovaná priehradka
- Kožený interiér
- Lakťová opierka
- Multifunkčný volant
- Palubný počítač
- Parkovacie senzory
- Tempomat
- Vyhrievané sedačky
- Asistent rozjazdu do kopca
- Dažďový senzor
- Svetelný senzor
- Parkovacie senzory vzadu
- El. predné okná
- Vyhrievané sedačky vpredu
Opel Crossland X 1.2 Smile
-11%
8 990 €
7 990 €
49 € / mes.