Základné informácie
| Palivo: | Diesel |
|---|---|
| Rok výroby: | 2010 |
| Prevodovka: | 6-st. automatická |
| Výkon motora: | 103 KW | 140 PS |
| Najazdené km: | 222 067 km |
| Pohon: | Predný |
| Počet dverí: | 5 |
| Farba: | Šedá/ sivá |
| VIN: | WAUKJBFM3AA162676 |
| Cena na financovanie: | Áno |
0903 718 214– Jaro a Janka Vaši priatelia z Opel Lučenec
-------------------------------------------------
AC AUTO-VÝHODY Výkup jazdených áut všetkých značiek Garancia najlepšej ceny na trhu Leasing s 0% akontáciou Online výpočet splátky - https://autocentrum.sk/landing/splatka/
-------------------------------------------------
AC AUTO-KLUB - vernostný program
:) Zľavy na servis
:) Výhody pre rodinu
:) Výhody v auto-požičovni
:) Benefity pri oprave po nehode
:) Bonusy pri nasledujúcom nákupe
-------------------------------------------------
*Ponuka má informatívny charakter a vyhradzujeme si právo na zmeny bez predchádzajúceho upozornenia.
Všetky autá za najlepšie ceny nájdete na www.autocentrum.sk AC AUTOCENTRUM | Vaša odpoveď na cestách.
-------------------------------------------------
*600*J
-------------------------------------------------
AC AUTO-VÝHODY Výkup jazdených áut všetkých značiek Garancia najlepšej ceny na trhu Leasing s 0% akontáciou Online výpočet splátky - https://autocentrum.sk/landing/splatka/
-------------------------------------------------
AC AUTO-KLUB - vernostný program
:) Zľavy na servis
:) Výhody pre rodinu
:) Výhody v auto-požičovni
:) Benefity pri oprave po nehode
:) Bonusy pri nasledujúcom nákupe
-------------------------------------------------
*Ponuka má informatívny charakter a vyhradzujeme si právo na zmeny bez predchádzajúceho upozornenia.
Všetky autá za najlepšie ceny nájdete na www.autocentrum.sk AC AUTOCENTRUM | Vaša odpoveď na cestách.
-------------------------------------------------
*600*J
Vybava
| Karoséria: | Hatchback |
|---|---|
| Spotreba mimo mesta: | 4.5 lit. / 100km |
| Spotreba v meste: | 7.5 lit. / 100km |
| Spotreba kombinovaná: | 5.6 lit. / 100km |
| Odporúčaný rozmer pneu: | 205/55 R16 |
| Šírka vozidla: | 1765 mm |
| Výška vozidla: | 1421 mm |
| Dĺžka vozidla: | 4203 mm |
| Maximálna rýchlosť: | 207 km/h |
| Zrýchlenie: | 9 |
| Min. objem kufra: | 350 l |
| Emisie CO2: | 151 g/km |
- ABS
- Airbagy
- Alarm
- ASR (TC)
- Brzdový asistent (BAS)
- Centrálne zamykanie
- Diaľkové ovládanie zamykania
- Elektrické zrkadlá
- ESP
- Imobilizér
- Isofix
- Klimatizácia
- Kožený interiér
- Kožený paket
- Lakťová opierka
- Palubný počítač
- Parkovacie senzory
- Tempomat
- Vonkajší teplomer
- Vyhrievané zrkadlá
- Parkovacie senzory vzadu
- El. predné a zadné okná
- Vyhrievané sedačky vpredu
- Xenónové reflektory
- Rádio + CD
Financovanie
Audi A3 2.0 TDI DPF Attraction Premium S tronic
5000+ SPOKOJNÝCH ZAKAZNÍKOV
-12%
6 790 €
5 990 €
- Výkup
- Financovanie
- Poistenie
Napíšte nám telefónne číslo
a zavoláme vám do 30 minút.
Pracovné dni Po - Pia 08:00 - 16:40.
Rezervujte si ho teraz
Zavolajte a auto vám podržíme.