Základné informácie
| Palivo: | Benzín |
|---|---|
| Rok výroby: | 2022 |
| Prevodovka: | 6-st. manuálna |
| Výkon motora: | 81 KW | 110 PS |
| Najazdené km: | 25 000 km |
| Pohon: | Predný |
| Počet dverí: | 5 |
| Farba: | Strieborná |
| VIN: | W0V7D9ED2N4298978 |
| Cena na financovanie: | Áno |
0903 718 214– Jaro a Janka Vaši priatelia z Opel Lučenec ------------------------------------------------- AC AUTO-VÝHODY Výkup jazdených áut všetkých značiek Garancia najlepšej ceny na trhu Leasing s 0% akontáciou Online výpočet splátky - https://autocentrum.sk/landing/splatka/ ------------------------------------------------- AC AUTO-KLUB - vernostný program :) Zľavy na servis :) Výhody pre rodinu :) Výhody v auto-požičovni :) Benefity pri oprave po nehode :) Bonusy pri nasledujúcom nákupe ------------------------------------------------- *Ponuka má informatívny charakter a vyhradzujeme si právo na zmeny bez predchádzajúceho upozornenia. Všetky autá za najlepšie ceny nájdete na www.autocentrum.sk AC AUTOCENTRUM | Vaša odpoveď na cestách ------------------------------------------------- *600*J
Vybava
| Karoséria: | Iné |
|---|---|
| Spotreba v meste: | 5.6 lit. / 100km |
| Spotreba kombinovaná: | 5.4 lit. / 100km |
| Odporúčaný rozmer pneu: | 195/60R1689H |
| Šírka vozidla: | 1765 mm |
| Výška vozidla: | 1605 mm |
| Dĺžka vozidla: | 4229 mm |
| Maximálna rýchlosť: | 187 km/h |
- Airbagy
- Sedadlá s masážnou funkciou
- Alarm
- Klimatizácia
- Lakťová opierka
- ADS
- Imobilizér
- Vyhrievané sedačky
- Vyhrievaný volant
- Parkovacie senzory vzadu
- El. predné a zadné okná
- Vyhrievané sedačky vpredu
- Rádio
Opel Crosland 1,2l /81kw
-6%
15 990 €
14 990 €
93 € / mes.