Základné informácie
| Palivo: | Diesel |
|---|---|
| Rok výroby: | 2026 |
| Prevodovka: | 8-st. automatická |
| Objem motora: | 1499 cm³ |
| Výkon motora: | 96 KW | 131 PS |
| Najazdené km: | 0 |
| Pohon: | Predný |
| Počet dverí: | 5 |
| Farba: | Zelená |
| VIN: | VR3EBYHZ5SJ984386 |
| Cena na financovanie: | Áno |
Kontakt na predajcu: 0905443 443 – Vaši priatelia Peter a Inka PEUGEOT ROŽNAVA
-------------------------------------------------
AC AUTO-VÝHODY
Výkup jazdených áut všetkých značiek
Garancia najlepšej ceny na trhu
Leasing s 0% akontáciou
Online výpočet splátky - https://autocentrum.sk/landing/splatka/
-------------------------------------------------
AC AUTO-KLUB - vernostný program
:) Zľavy na servis
:) Výhody pre rodinu
:) Výhody v auto-požičovni
:) Benefity pri oprave po nehode
:) Bonusy pri nasledujúcom nákupe
-------------------------------------------------
*Ponuka má informatívny charakter a vyhradzujeme si právo na zmeny bez predchádzajúceho upozornenia.
Všetky autá za najlepšie ceny nájdete na www.autocentrum.sk
AC AUTOCENTRUM | Vaša odpoveď na cestách
-------------------------------------------------
*Uvedená cena vozidla je platná pri financovaní cez naše značkové financovanie.
-------------------------------------------------
AC AUTO-VÝHODY
Výkup jazdených áut všetkých značiek
Garancia najlepšej ceny na trhu
Leasing s 0% akontáciou
Online výpočet splátky - https://autocentrum.sk/landing/splatka/
-------------------------------------------------
AC AUTO-KLUB - vernostný program
:) Zľavy na servis
:) Výhody pre rodinu
:) Výhody v auto-požičovni
:) Benefity pri oprave po nehode
:) Bonusy pri nasledujúcom nákupe
-------------------------------------------------
*Ponuka má informatívny charakter a vyhradzujeme si právo na zmeny bez predchádzajúceho upozornenia.
Všetky autá za najlepšie ceny nájdete na www.autocentrum.sk
AC AUTOCENTRUM | Vaša odpoveď na cestách
-------------------------------------------------
*Uvedená cena vozidla je platná pri financovaní cez naše značkové financovanie.
Vybava
| Karoséria: | Van |
|---|---|
| Odporúčaný rozmer pneu: | 215/60 R17 96U |
| Šírka vozidla: | 1848 mm |
| Výška vozidla: | 1879 mm |
| Dĺžka vozidla: | 4753 mm |
| Maximálna rýchlosť: | 184 km/h |
| Zrýchlenie: | 10.4 |
| Kapacita nádrže: | 50 l |
| Min. objem kufra: | 1050 l |
| Hmotnosť brzdeného prívesu: | 1000 kg |
| Hmotnosť nebrzdeného prívesu: | 750 kg |
- ABS
- ADS
- Airbagy
- Alarm
- ASR (TC)
- Centrálne zamykanie
- DSC (DTC)
- ESP
- Isofix
- Mechanické zabezpečenie
- Natáčacie svetlomety
- Parkovacia kamera
- Systém kontroly tlaku v pneumatikách (TPMS)
- Asistent rozpoznávania dopravných značiek (ISLW/ISLA)
- Varovanie o vzdialenosti (BAS Plus)
- 360° kamera
- Systém tiesňového volania (e-Call)
- Asistent diaľkových svetiel (HBA)
- Bezkľúčové otváranie dverí
- Bezkľúčové štartovanie
- Bluetooth handsfree
- Diaľkové ovládanie zamykania
- Dotykový displej
- Elektrické okná
- Elektrické zrkadlá
- Fólie
- Klimatizácia
- Klimatizovaná priehradka
- Kožený interiér
- Kožený paket
- Lakťová opierka
- LED svetlomety
- LED svietenie
- Multifunkčný volant
- Navigačný systém
- Palubný počítač
- Parkovacie senzory
- Tempomat
- Vyhrievané sedačky
- Vyhrievané zrkadlá
- Vyhrievaný volant
- Vonkajší teplomer
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Welcome light
- Radenie pod volantom
- Ambientné osvetlenie
- Asistent jazdného pruhu
- Asistent rozjazdu do kopca
- Dažďový senzor
- Hliníkové disky
- Hmlovky
- Kontrola mŕtveho uhla
- Stop&start systém
- Svetelný senzor
- Parkovacie senzory vzadu a vpredu
- El. predné a zadné okná
- Vyhrievané sedačky vpredu a vzadu
Peugeot Rifter Long 1.5 BlueHDi 130 GT EAT8
-12%
35 784 €
31 440 €
25 560 € BEZ DPH
195 € / mes.