Základné informácie
| Palivo: | Diesel |
|---|---|
| Rok výroby: | 2014 |
| Prevodovka: | 5-st. manuálna |
| Výkon motora: | 55 KW | 75 PS |
| Najazdené km: | 228 226 km |
| Pohon: | Predný |
| Počet dverí: | 5 |
| Farba: | Strieborná |
| VIN: | WF0DXXGAKDEL14575 |
0903 718 214– Jaro a Janka Vaši priatelia z Opel Lučenec ------------------------------------------------- AC AUTO-VÝHODY Výkup jazdených áut všetkých značiek Garancia najlepšej ceny na trhu Leasing s 0% akontáciou Online výpočet splátky - https://autocentrum.sk/landing/splatka/ ------------------------------------------------- AC AUTO-KLUB - vernostný program :) Zľavy na servis :) Výhody pre rodinu :) Výhody v auto-požičovni :) Benefity pri oprave po nehode :) Bonusy pri nasledujúcom nákupe ------------------------------------------------- *Ponuka má informatívny charakter a vyhradzujeme si právo na zmeny bez predchádzajúceho upozornenia. Všetky autá za najlepšie ceny nájdete na www.autocentrum.sk AC AUTOCENTRUM | Vaša odpoveď na cestách ------------------------------------------------- *600* J -
Vybava
| Karoséria: | Hatchback |
|---|---|
| Spotreba mimo mesta: | 3.3 lit. / 100km |
| Spotreba v meste: | 4.4 lit. / 100km |
| Spotreba kombinovaná: | 3.7 lit. / 100km |
| Odporúčaný rozmer pneu: | 195/50 R15 |
| Šírka vozidla: | 1978 mm |
| Výška vozidla: | 1495 mm |
| Dĺžka vozidla: | 3969 mm |
| Maximálna rýchlosť: | 167 km/h |
| Zrýchlenie: | 13 |
| Kapacita nádrže: | 42 l |
| Hmotnosť brzdeného prívesu: | 750 kg |
| Hmotnosť nebrzdeného prívesu: | 555 kg |
| Emisie CO2: | 98 g/km |
- ABS
- Airbagy
- Centrálne zamykanie
- Imobilizér
- Diaľkové ovládanie zamykania
- Elektrické okná
- Elektrické zrkadlá
- Palubný počítač
- El. predné okná
- Rádio
Ford Fiesta 1.5 TDCi Duratorq Trend
3 990 €
24 € / mes.