Základné informácie
| Palivo: | Diesel |
|---|---|
| Rok výroby: | 2007 |
| Prevodovka: | 6-st. manuálna |
| Výkon motora: | 103 KW | 140 PS |
| Najazdené km: | 280 000 km |
| Pohon: | Predný |
| Počet dverí: | 5 |
| Farba: | Čierna |
| VIN: | WF0SXXGBWS7L88103 |
| Cena na financovanie: | Nie |
3-bodové bezpeč. pásy na všetkých sedadlách, Aktívne opierky hlavy vpredu, Elektricky nastaviteľné výška sedadla vodiča s bedrovou nastaviteľnou bedrovou opierkou, Kryt batožinového priestoru, Prístrojová doska s modrým podsvietením a informačným displejom, Výškovo i pozdĺžne nastaviteľný volant, Výškovo nastaviteľné 4 opierky hlavy, Výškovo nastaviteľné sedadlo vodiča
0905 279 733 – Janka a Andrej
Vaši priatelia z HYUNDAI ROŽŇAVA
-------------------------------------------------
AC AUTO-VÝHODY
Výkup jazdených áut všetkých značiek
Garancia najlepšej ceny na trhu
Leasing s 0% akontáciou
Online výpočet splátky - https://autocentrum.sk/landing/splatka/
-------------------------------------------------
AC AUTO-KLUB - vernostný program
:) Zľavy na servis
:) Výhody pre rodinu
:) Výhody v auto-požičovni
:) Benefity pri oprave po nehode
:) Bonusy pri nasledujúcom nákupe
-------------------------------------------------
*Ponuka má informatívny charakter a vyhradzujeme si právo na zmeny bez predchádzajúceho upozornenia.
Všetky autá za najlepšie ceny nájdete na www.autocentrum.sk
AC AUTOCENTRUM | Vaša odpoveď na cestách
-------------------------------------------------
*10963J*
Vaši priatelia z HYUNDAI ROŽŇAVA
-------------------------------------------------
AC AUTO-VÝHODY
Výkup jazdených áut všetkých značiek
Garancia najlepšej ceny na trhu
Leasing s 0% akontáciou
Online výpočet splátky - https://autocentrum.sk/landing/splatka/
-------------------------------------------------
AC AUTO-KLUB - vernostný program
:) Zľavy na servis
:) Výhody pre rodinu
:) Výhody v auto-požičovni
:) Benefity pri oprave po nehode
:) Bonusy pri nasledujúcom nákupe
-------------------------------------------------
*Ponuka má informatívny charakter a vyhradzujeme si právo na zmeny bez predchádzajúceho upozornenia.
Všetky autá za najlepšie ceny nájdete na www.autocentrum.sk
AC AUTOCENTRUM | Vaša odpoveď na cestách
-------------------------------------------------
*10963J*
Vybava
| Karoséria: | SUV |
|---|---|
| Spotreba mimo mesta: | 5.4 lit. / 100km |
| Spotreba v meste: | 8.1 lit. / 100km |
| Spotreba kombinovaná: | 6.4 lit. / 100km |
| Odporúčaný rozmer pneu: | 225/50 R 17 |
| Šírka vozidla: | 2154 mm |
| Výška vozidla: | 1658 mm |
| Dĺžka vozidla: | 4768 mm |
| Maximálna rýchlosť: | 196 km/h |
| Zrýchlenie: | 10 |
| Min. objem kufra: | 285 l |
| Hmotnosť brzdeného prívesu: | 1700 kg |
| Hmotnosť nebrzdeného prívesu: | 750 kg |
| Emisie CO2: | 169 g/km |
- ABS
- Airbagy
- Centrálne zamykanie
- ESP
- Imobilizér
- Isofix
- Diaľkové ovládanie zamykania
- Elektrické okná
- Elektrické zrkadlá
- Klimatizácia
- Kožený interiér
- Lakťová opierka
- Palubný počítač
- Tempomat
- Vyhrievané predné sklo
- Dažďový senzor
- Hliníkové disky
- Hmlovky
- Parkovacie senzory vzadu
- El. predné okná
- Vyhrievané sedačky vpredu
- Rádio + CD
Ford S-Max 2.0 TDCi Titanium 7m
-50%
3 990 €
1 990 €
12 € / mes.