0905 555 777
Volajte denne 8:00 – 16:40

OTVORILI SME NOVÚ PREDAJŇU

1. 8. 2023
|
533 zobrazení

Máme dôvod na oslavu! Spoločnosť AC Autocentrum slávnostne otvorila svoju novú predajňu značky HYUNDAI v LUČENCI. Ide o dôležitý míľnik nielen pre našu firmu, ale aj pre región, ktorému prináša nové príležitosti v podobe spoľahlivých, moderných a ekologicky udržateľných vozidiel. Vďaka širokej ponuke modelov Hyundai a kvalifikovanému personálu si môžete vychutnať každú jazdu.

Široký výber

Nová predajňa Hyundai v Lučenci ponúka široký výber najnovších modelov automobilov, ktoré sú šité na mieru každého zákazníka -od elegantných sedanov až po výkonné SUV. Ponúkame vozidlá rôznych modelov, motorizácií, druhu pohonu a výbavy - podľa potrieb a predstáv budúceho majiteľa.

Spoločnosť Hyundai je známa svojím záväzkom k inováciám a moderným technológiám. Užiť si tak môžete najmodernejšie funkcie, inteligentné riešenia a bezpečnostné systémy na trhu.

predajna hyundai lucenec

Udržateľnosť a ekológia

Hyundai je dôležitým aktérom v snahe o udržateľnejšiu budúcnosť automobilovej dopravy.

K ekologickému mysleniu sa hlási aj AC Autocentrum, čo sa odráža i v ponuke vozidiel .V novej predajni v Lučenci si tak budete môcť vybrať aj spomedzi elektromobilov a hybridných vozidiel, čím prispejete k znižovaniu emisií skleníkových plynov.

predajna hyundai lucenec

Profesionálny prístup a odborné poradenstvo

AC Autocentrum je hrdé na svoj profesionálny a ochotný personál, ktorý je pripravený zodpovedať všetky otázky zákazníkov a pomôcť im s výberom ideálneho vozidla. Naši predajcovia majú rozsiahle skúsenosti s vozidlami značky Hyundai a radi Vám predstavia najvhodnejšie riešenie na základe Vašich individuálnych potrieb a predstáv.

predajna hyundai lucenec

Servis a služby pre majiteľov automobilov

AC Autocentrum si zakladá na vytváraní dlhodobých vzťahov so svojimi zákazníkmi. Nová predajňa v Lučenci ponúka okrem nových vozidiel aj servisné služby, pravidelnú údržbu či prípadné opravy. Tím kvalifikovaných technikov a mechanikov zabezpečí, že Vaše vozidlá budú vždy v najlepšom stave.

O AC Autocentrum

AC Autocentrum je uznávaným predajcom automobilov s bohatou históriou a skúsenosťami na slovenskom trhu. Vďaka svojmu zodpovednému prístupu a širokej ponuke vozidiel značiek HyundaiOpel si spoločnosť získala dôveru a verných zákazníkov.

AC Autocentrum ponúka profesionálne a kvalitné služby a stará sa o každého svojho zákazníka.

Kategórie článkov

Najčítanejšie
(za 30 dní)

Zdieľať článok

Viac ako 167 preverených vozidiel ihneď k odberu

Odkúpime vaše staré auto do protihodnoty

Potrebujete s niečim pomôcť? Zavolajte nám. Radi vám odpovieme na vaše otázky.

crossmenu