0905 555 777
Volajte denne 8:00 – 16:40

Poistenie auta priamo od Autocentra

Autocentrum je zmluvný partner všetkých registrovaných slovenských poisťovní a bánk.

Pomôžeme vám uzatvoriť povinné, havarijné aj GAP poistenie.

Ponuky zo všetkých poisťovní vyhotovíme do 60 minút!

Poistenie

PZP

Povinné zmluvné poistenie slúži na úradu škody na zdraví a majetku, ak ju vodič spôsobí svojím vozidlom inému účastníkovi nehody. Pomôžeme vám vybrať pre vás najvhodnejšiu ponuku PZP na trhu.

KASKO

Havarijné poistenie odporúčame hlavne pri vozidlách, ktoré majú menej ako 7 rokov. Pri jeho uzatvorení či neuzatvorení zvažujeme aj hodnotu auta a cenu prípadných opráv. KASKO vám má pomôcť finančne zvládnuť prípadnú haváriu, následky prírodných živlov, krádež a iné. Poradíme vám s vyhodnotením individuálnych rizík.

GAP

Ide o čoraz obľúbenejší produkt u majiteľov nových, ale aj jazdených áut. Tento typ poistenia je vhodným prostriedkom na ochranu vašej investície v podobe vozidla. Uzatvára sa ako doplnok k havarijnému poisteniu, pričom v prípade krádeže vozidla či pri totálnej škode pokryje finančnú stratu, resp. rozdiel medzi kúpnou cenou auta a hodnotou vyplatenou z havarijného poistenia.

Výhody poistenia od nás pri poistnej udalosti

Náhradné vozidlo počas opravy ZADARMO

Odpustenie 66 € zo spoluúčasti

Zľava na odťah vozidla

Oprava najkvalitnejším lakovacím materiálom

Ak kupujete nové vozidlo v AC Autocentrum mimo financovania, poistenie môžete mať sprostredkované cez predajcov, ktorí vozidlo predávajú. Nestojí vás to nič navyše a užívate si pohodlie už odo dňa prevzatia auta. Úplne bez starostí.

Potrebujete s niečim pomôcť? Zavolajte nám. Radi vám odpovieme na vaše otázky.

crossmenu