Základné informácie
| Palivo: | Diesel |
|---|---|
| Rok výroby: | 2024 |
| Prevodovka: | 6-st. manuálna |
| Výkon motora: | 96 KW | 131 PS |
| Najazdené km: | 86 444 km |
| Pohon: | Predný |
| Počet dverí: | 4 |
| Farba: | Biela |
| VIN: | WF0EXXTTREPU07224 |
| Cena na financovanie: | Áno |
ilustračné foto
Ilustračná foto.
Kontakt na predajcu: 0917 944 469 – Vaši priatelia Alexandra a Marian | HYUNDAI LUČENEC
VYKUPUJEME AUTÁ VŠETKÝCH ZNAČIEK – na protihodnotu aj v hotovosti GARANTUJEME NAJLEPŠIU CENU – pri kúpe nového a výkupe jazdeného Vstupom do VERNOSTNÉHO PROGRAMU získavate:
Zľavy na servis Výhody v autopožičovni
Zľavy pri opravách po nehode
Bonusy pri ďalšom nákupe
Benefity pre rodinu
*Zverejnená ponuka má informatívny charakter a vyhradzujeme si právo na zmeny bez predchádzajúceho upozornenia.
AC AUTOCENTRUM | Vaša odpoveď na cestách
*Uvedená cena vozidla je platná pri financovaní cez naše značkové financovanie.
*10965*J
Kontakt na predajcu: 0917 944 469 – Vaši priatelia Alexandra a Marian | HYUNDAI LUČENEC
VYKUPUJEME AUTÁ VŠETKÝCH ZNAČIEK – na protihodnotu aj v hotovosti GARANTUJEME NAJLEPŠIU CENU – pri kúpe nového a výkupe jazdeného Vstupom do VERNOSTNÉHO PROGRAMU získavate:
Zľavy na servis Výhody v autopožičovni
Zľavy pri opravách po nehode
Bonusy pri ďalšom nákupe
Benefity pre rodinu
*Zverejnená ponuka má informatívny charakter a vyhradzujeme si právo na zmeny bez predchádzajúceho upozornenia.
AC AUTOCENTRUM | Vaša odpoveď na cestách
*Uvedená cena vozidla je platná pri financovaní cez naše značkové financovanie.
*10965*J
Vybava
| Karoséria: | Dodávka |
|---|---|
| Spotreba kombinovaná: | 8.9 lit. / 100km |
| Odporúčaný rozmer pneu: | 235/65 R16C |
| Šírka vozidla: | 2059 mm |
| Výška vozidla: | 2547 mm |
| Dĺžka vozidla: | 5981 mm |
| Hmotnosť brzdeného prívesu: | 2500 kg |
| Hmotnosť nebrzdeného prívesu: | 750 kg |
| Emisie CO2: | 233 g/km |
- ABS
- Airbagy
- Elektrické okná
- ESP
- Hmlovky
- Isofix
- Klimatizácia
- Palubný počítač
- Parkovacie senzory
- Posilňovač riadenia
- Rádio
- Systém kontroly tlaku v pneumatikách (TPMS)
- Tempomat
- Parkovacie senzory vzadu
- El. predné okná
- Rádio
Ford Transit, ecoblue, 2.0 tdci, 96kw
5000+ SPOKOJNÝCH ZAKAZNÍKOV
24 990 €
20 317 € BEZ DPH
- Výkup
- Financovanie
- Poistenie
Napíšte nám telefónne číslo
a zavoláme vám do 30 minút.
Pracovné dni Po - Pia 08:00 - 16:40.
Rezervujte si ho teraz
Zavolajte a auto vám podržíme.