Základné informácie
| Palivo: | Benzín |
|---|---|
| Rok výroby: | 2026 |
| Prevodovka: | 6-st. manuálna |
| Výkon motora: | 74 KW | 101 PS |
| Najazdené km: | 5 km |
| Pohon: | Predný |
| Počet dverí: | 5 |
| Farba: | Biela |
| VIN: | VXKUPHPV3T4089036 |
| Cena na financovanie: | Áno |
Kontakt na predajcu: 0918 664 664 – Váš priateľ Jaro a Janka | MG LUČENEC
VYKUPUJEME AUTÁ VŠETKÝCH ZNAČIEK – na protihodnotu aj v hotovosti
GARANTUJEME NAJLEPŠIU CENU – pri kúpe nového a výkupe jazdeného Vstupom do VERNOSTNÉHO PROGRAMU získavate:
Zľavy na servis
Výhody v autopožičovni
Zľavy pri opravách po nehode
Bonusy pri ďalšom nákupe
Benefity pre rodinu
*Zverejnená ponuka má informatívny charakter a vyhradzujeme si právo na zmeny bez predchádzajúceho upozornenia.
AC AUTOCENTRUM | Vaša odpoveď na cestách *Uvedená cena vozidla je platná pri financovaní cez naše značkové financovanie.
*600* N
VYKUPUJEME AUTÁ VŠETKÝCH ZNAČIEK – na protihodnotu aj v hotovosti
GARANTUJEME NAJLEPŠIU CENU – pri kúpe nového a výkupe jazdeného Vstupom do VERNOSTNÉHO PROGRAMU získavate:
Zľavy na servis
Výhody v autopožičovni
Zľavy pri opravách po nehode
Bonusy pri ďalšom nákupe
Benefity pre rodinu
*Zverejnená ponuka má informatívny charakter a vyhradzujeme si právo na zmeny bez predchádzajúceho upozornenia.
AC AUTOCENTRUM | Vaša odpoveď na cestách *Uvedená cena vozidla je platná pri financovaní cez naše značkové financovanie.
*600* N
Vybava
| Karoséria: | Iné |
|---|---|
| Odporúčaný rozmer pneu: | 195/55 R16 |
| Šírka vozidla: | 1765 mm |
| Výška vozidla: | 1435 mm |
| Dĺžka vozidla: | 4061 mm |
| Maximálna rýchlosť: | 174 km/h |
| Zrýchlenie: | 13 |
| Kapacita nádrže: | 44 l |
| Min. objem kufra: | 309 l |
- ABS
- Airbagy
- Alarm
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Asistent diaľkových svetiel (HBA)
- Asistent jazdného pruhu
- Asistent rozpoznávania dopravných značiek (ISLW/ISLA)
- ASR (TC)
- Bluetooth handsfree
- Centrálne zamykanie
- Deaktivácia airbagov
- Diaľkové ovládanie zamykania
- Dotykový displej
- DSC (DTC)
- Elektrické okná
- ESP
- Imobilizér
- Isofix
- Klimatizácia
- Mechanické zabezpečenie
- Multifunkčný volant
- Palubný počítač
- Posilňovač riadenia
- Rádio
- Stop&start systém
- Svetelný senzor
- Tempomat
- Parkovacie senzory vzadu
- El. predné a zadné okná
- Rádio
Opel Corsa 1.2 Edition
5000+ SPOKOJNÝCH ZAKAZNÍKOV
-8%
18 390 €
16 990 €
13 813 € BEZ DPH
- Výkup
- Financovanie
- Poistenie
Napíšte nám telefónne číslo
a zavoláme vám do 30 minút.
Pracovné dni Po - Pia 08:00 - 16:40.
Rezervujte si ho teraz
Zavolajte a auto vám podržíme.