Základné informácie
| Palivo: | Diesel |
|---|---|
| Rok výroby: | 2026 |
| Prevodovka: | 8-st. automatická |
| Výkon motora: | 130 KW | 177 PS |
| Najazdené km: | 5 km |
| Pohon: | Predný |
| Počet dverí: | 5 |
| Farba: | Zelená |
| VIN: | VXEVNFC1XTU421543 |
| Cena na financovanie: | Áno |
Vyhrievané predné sedadlá
Klimatizácia pre zadnú časť kabíny
Multimedia IVI Navi – Navigačný systém, 10″ displej
**Fotky ilustračné**
0918495537 – Peťo a Inka Vaši priatelia z Opel Rožňava
-------------------------------------------------
AC AUTO-VÝHODY Výkup jazdených áut všetkých značiek
Garancia najlepšej ceny na trhu Leasing s 0% akontáciou
Online výpočet splátky - https://autocentrum.sk/landing/splatka/
-------------------------------------------------
AC AUTO-KLUB - vernostný program
:) Zľavy na servis
:) Výhody pre rodinu
:) Výhody v auto-požičovni
:) Benefity pri oprave po nehode
:) Bonusy pri nasledujúcom nákupe
-------------------------------------------------
*Ponuka má informatívny charakter a vyhradzujeme si právo na zmeny bez predchádzajúceho upozornenia.
Všetky autá za najlepšie ceny nájdete na www.autocentrum.sk
AC AUTOCENTRUM | Vaša odpoveď na cestách
-------------------------------------------------
* 0950*N
-------------------------------------------------
AC AUTO-VÝHODY Výkup jazdených áut všetkých značiek
Garancia najlepšej ceny na trhu Leasing s 0% akontáciou
Online výpočet splátky - https://autocentrum.sk/landing/splatka/
-------------------------------------------------
AC AUTO-KLUB - vernostný program
:) Zľavy na servis
:) Výhody pre rodinu
:) Výhody v auto-požičovni
:) Benefity pri oprave po nehode
:) Bonusy pri nasledujúcom nákupe
-------------------------------------------------
*Ponuka má informatívny charakter a vyhradzujeme si právo na zmeny bez predchádzajúceho upozornenia.
Všetky autá za najlepšie ceny nájdete na www.autocentrum.sk
AC AUTOCENTRUM | Vaša odpoveď na cestách
-------------------------------------------------
* 0950*N
Vybava
| Karoséria: | Combi |
|---|---|
| Spotreba mimo mesta: | 5 lit. / 100km |
| Spotreba v meste: | 6.2 lit. / 100km |
| Spotreba kombinovaná: | 5.4 lit. / 100km |
| Odporúčaný rozmer pneu: | 225/55 R17 |
| Šírka vozidla: | 2010 mm |
| Výška vozidla: | 1890 mm |
| Dĺžka vozidla: | 5306 mm |
| Maximálna rýchlosť: | 185 km/h |
| Zrýchlenie: | 10.4 |
| Kapacita nádrže: | 70 l |
| Hmotnosť brzdeného prívesu: | 1900 kg |
| Hmotnosť nebrzdeného prívesu: | 750 kg |
| Emisie CO2: | 143 g/km |
- ABS
- Airbagy
- Android Auto
- Asistent jazdného pruhu
- Asistent rozjazdu do kopca
- ASR (TC)
- Bluetooth handsfree
- Dažďový senzor
- Elektrické okná
- ESP
- Imobilizér
- Klimatizácia
- LED svietenie
- Navigačný systém
- Palubný počítač
- Stop&start systém
- Svetelný senzor
- Systém kontroly tlaku v pneumatikách (TPMS)
- Tempomat
- Vonkajší teplomer
- Vyhrievané sedačky
- Parkovacie senzory vzadu
- El. predné a zadné okná
- Vyhrievané sedačky vpredu
OPEL Zafira Edition XL 2,2 CDTi 180k AT8
-10%
47 530 €
42 990 €
34 951 € BEZ DPH
267 € / mes.