Základné informácie
| Palivo: | Hybrid (Elektrina - benzín) |
|---|---|
| Rok výroby: | 2022 |
| Prevodovka: | Manuálna |
| Výkon motora: | 95 KW | 129 PS |
| Najazdené km: | 101 500 km |
| Pohon: | Predný |
| Počet dverí: | 5 |
| Farba: | Biela |
| VIN: | TSMLYDD1S00A75673 |
| Cena na financovanie: | Nie |
Kontakt na predajcu: 0917 944 469 – Vaši priatelia Alexandra a Marian | HYUNDAI LUČENEC VYKUPUJEME AUTÁ VŠETKÝCH ZNAČIEK – na protihodnotu aj v hotovosti GARANTUJEME NAJLEPŠIU CENU – pri kúpe nového a výkupe jazdeného Vstupom do VERNOSTNÉHO PROGRAMU získavate: Zľavy na servis Výhody v autopožičovni Zľavy pri opravách po nehode Bonusy pri ďalšom nákupe Benefity pre rodinu *Zverejnená ponuka má informatívny charakter a vyhradzujeme si právo na zmeny bez predchádzajúceho upozornenia. AC AUTOCENTRUM | Vaša odpoveď na cestách *Uvedená cena vozidla je platná pri financovaní cez naše značkové financovanie.*10965*J
Vybava
| Karoséria: | SUV |
|---|---|
| Spotreba mimo mesta: | 4.4 lit. / 100km |
| Spotreba v meste: | 5.1 lit. / 100km |
| Spotreba kombinovaná: | 4.8 lit. / 100km |
| Odporúčaný rozmer pneu: | 215/55 R 17 |
| Šírka vozidla: | 1775 mm |
| Výška vozidla: | 1595 mm |
| Dĺžka vozidla: | 4170 mm |
| Maximálna rýchlosť: | 190 km/h |
| Hmotnosť brzdeného prívesu: | 1500 kg |
| Hmotnosť nebrzdeného prívesu: | 599 kg |
| Emisie CO2: | 121 g/km |
- ABS
- Vyhrievané zrkadlá
- Vyhrievané sedačky
- Vonkajší teplomer
- Tempomat
- Systém kontroly tlaku v pneumatikách (TPMS)
- Stop&start systém
- Rádio
- Posilňovač riadenia
- Parkovacie senzory
- Parkovacia kamera
- Parkovací asistent
- Multifunkčný volant
- Klimatizácia
- Lakťová opierka
- Isofix
- Centrálne zamykanie
- Parkovacie senzory vzadu
- El. predné a zadné okná
- Vyhrievané sedačky vpredu
- Rádio + CD + MP3
SUZUKI VITARA 1.4BEN+HEV, 95KW
-27%
21 900 €
15 945 €
99 € / mes.